Yükleniyor...

2020 YENİLİKLERİ


  • 17. yılımıza girerken bize hiçbir zaman desteğini esirgemeyen katılımcılarımıza ve dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Dilekolay tam 17 yıldır Haydi Kampa kesintisiz olarak devam etmektedir. Sizlerden aldığımız güç ve pozitif enerjiyle oldukça güzel programlar hazırladık. 2020 yazında da önceki yazlar gibi eğlencenin ve adrenalinin tavan yaptığı bir tatil yaşatacağız sizlere.

  • Öncelikle ilk yeniliğimiz olan web sitemizden bahsetmemiz gerekiyor. Web sitemizi daha basit, anlaşılabilir, derli toplu bir tasarıma kavuşturmaya çalıştık. Özellikle kullanıcılarımızın %80’ni nin mobil olarak bağlandığı düşünüldüğünde; mobil görünümünün ve kullanımının kolay olması önceliklerimiz arasındaydı. Umarız beğenmişsinizdir.

  • 2020 yılının en önemli yeniliği Fethiye Plus programıdır. İçeriğinde Yamaç Paraşütü’nden, Bungy Jumpinge, Rafting’den Dalışa, Scuba Doo’dan Flyboard’a tam tamına 18 aktivite yer alan bu programda üst segmentte otellerde konaklayacağınız gibi, ekonomik otellerimizde de konaklayarak tatilinizi daha düşük bütçelerle alabilirsiniz.

  • Bir diğer yeniliğimiz de TinyHouse konaklama seçeneğidir. TinyHouse’lar başta Amerika olmak üzere tüm dünyada trend olmuş yeni bir yaşam biçimidir. Biz de bu trende uyup sizleri farklı bir konsepte ağırlamayı hedefledik. Bizim kullanacağımız TinyHouse’lar minimalist bir yaklaşımla modern çizgiler içeren bir otel odası formatında tasarlanmıştır. 15 m2 bir kullanım alanının haricinde çoklu konaklamalara imkan veren bir ara katı da mevcuttur. İçinde banyosu, duşakabini, kliması, mini barı, LCD televizyonu olan bu yeni şirin evleri çok seveceksiniz.

  • Parasailing aktivitesi uzun bir süreden sonra Extreme XL programına dahil edilmiştir. Daha önceki tecrübelerimizden yola çıkarak bu aktivitenin teknik arıza veya hava şartlarından dolayı yapılamama ihtimaline karşı Flyboard veya Scuba Doo aktivitelerinden birini ikinci defa yapma hakkı getirilmiştir.

  • 12 yıldır Fethiye’de işlettiğimiz Sunface Hotel’imiz de bu kış ağır bir tadilata girmiştir. Tüm duşakabinler yenilenmektedir. Taban fayansları da tamamen değişmektedir. Duş bölümlerine krom duş kanalları yerleştirilmiştir. Banyolarda eskiyen tüm batarya ve vitrifiyeler de yine yenilenmektedir. Mobilyalar da bakımdan geçecek ve tüm tekstil ürünleri yenilenecektir. Yemek menüleri daha da zengin hale getirilip katılımcılarımızın beğenisine sunulacaktır. Restaurant, havuz başı ve bahçeye de el atıp oteli daha iyi hizmet veren konsept bir tesis haline getireceğiz.

  • Bonus, Axes, World ve Maximum gibi marka kartların yanına artık Card Finans da eklenmiştir. Katılımcılarımız artık kamp programı alırken Card Finans kartlarına da taksit yapabilecekler.

  • Son olarak 2018 yılında tamamen yenilenen ve oldukça modern ve kullanışlı odalara kavuşan Seyir Village Hotel ile anlaşma yapıldı. Oda ve tesis konforu olarak üst düzey bir hizmet sunan Seyir Village Hotel Extreme XL ve Fethiye Plus programları katılımcılarına hizmet verecek. Bu otelimizin yanına başka oteller de eklenecek mi? Bunu zaman gösterecek!

  • Şimdiden Güzel ve Bol Adrenalinli Bir Tatil Dileriz.