Yükleniyor...

2021 YENİLİKLERİ VE COVID-19 TEDBİRLERİ


  • 2020 yılının Mart ayından itibaren ülkemizde de görülmeye başlanan Koranavirüs Pandemisi malesef günlük yaşantımızı büyük ölçüde etkilemektedir. Buna rağmen 2020 yılının Haziran ayında turizm sektöründe başlayan normalleşme süreci sonunda 4 Temmuz 2020 tarihinde Haydi Kampa Organizasyonumuz gecikmeli olsa da sezona başlamış; pandemiye rağmen en ufak bir olumsuzluk yaşamadan sezonu tamamlamıştır.

  • Sorunsuz bir sezon yaşamamızda aldığımız tedbirlerin büyük payı olsa da; katılımcılarımızın bu süreçte bilinçli hareket etmeleri ve kurallara uymaları da bize çok yardımcı olmuştur. Bu anlamda kış aylarında pandemi şiddetini arttırsa da hem aşı çalışmalarının ilerlemesi, hem virüse karşı tedbir alma hususunda daha donanımlı olmamız, hem de güneş ışıklarının virüsün bulaşıcılığını ciddi anlamda azalttığı gerçeği 2021 yaz sezonu hakkında bizleri umutlandırmaktır.

  • Bu sebeple 15 Aralık 2020 tarihinde geleneksel Erken Rezervasyon Kampanyamızı başlatarak katılımcılarımıza indirimli tatil rezervasyon fırsatı sunmaya devam ediyoruz. Bu süreçte yıpranan Sağlık Çalışanlarımıza +%5 daha fazla indirim sağlayarak 2020 yaz sezonunda olduğu gibi sağlıkcılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. İndirimden faydalanan sağlık çalışanlarımızın ödemelerinin akabinde Sağlıkcı kimlik kartlarını email ile bize göndermeleri gerekmektedir.

  • 15 Aralık 2020 tarihinde Katılımcı Sözleşmesinde yapılan bir değişiklikle katılımcıların kamp erteleme hakları 1 yıla indirilmiştir. (6e, 6f ve 6g maddeleri) Bu nedenle 2020 sezonu (öncesi de dahil olmak üzere) kayıt yapıp kaydını 2021 yılına erteleyen bir katılımcı 2021 sezonunda bu hakkını kullanabilecek veya iade talep edebilecektir. Bir başka deyişle 2021 sezonu için kayıt yaptırıp ödemesini yapan bir katılımcı bu yaz herhangi bir sebeple tatile gelemezse; kamp tarihine 1 hafta kalaya kadar email ile yazılı başvurması halinde kamp hakkını 2022 yılına erteleyebilecektir. 2022 sezonunda bu hakkını kullanabilecek veya kullanamazsa iade talep edebilecektir.

  • 2021 yaz sezonunda da sürece bağlı olarak tüm departmanlarımızda güncel tedbirleri uygulamaya devam edeceğiz. Büyük olasılıkla organizasyonumuz Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına bağlı olarak gerçekleşecek ve Haydi Kampa organizasyonu olarak tüm tedbirler tarafımızdan alınacaktır.

  • Haydi Kampa'nın bu yaz 2 Mayıs'ta başlaması ve 9 Ekim'de sona ermesi planlanmaktadır. 8 Nisan 2020 tarihinde aldığımız tedbir kararları uyarınca; 2020 sezonu için 31 Mart 2020 tarihine kadar kayıt yatırmış katılımcılar bu yıla ertelenmiş kamp haklarını bir üst periyotta ücret farkı ödemeksizin kullanabileceklerdir. Kaydı ertelenen bir katılımcı tarihleri kesinleştiğinde kamp hakkını aktif hale getirebilir. Sezon içinde olmak koşulu ile kamp hakkı bulunan katılımcıların süre olarak bir kısıtlamaları yoktur. Diledikleri zaman kamp haklarını aktif edebilirler.

  • 2021 yılının en önemli aktivite yeniliği de SEABOB aktivitesidir. Extreme XL ve Fethiye Plus programlarına katılan katılımcılarımız 15'er dakika bu oyuncağı deneyimleyebileceklerdir. Bir başka yenilik ise Fethiye Eko ve Mini Fethiye programlarındaki dalış aktivitesinin yerine Scuba Doo aktivitesi gelmiş olmasıdır.

  • Bildiğiniz üzere Fethiye’de işlettiğimiz Sunface Hotelimiz geçen kış ağır bir tadilat geçirmişti. Banyoların yenilenmesi tamamlanmış, ancak mobilyaların bakımı ve tekstil ürünlerinin yenilenmesi kısmen pandemi nedeniyle aksamıştı. Bu eksiklikler de bu sezon giderilecektir. Restaurant, havuz başı ve bahçeye de el atıp oteli daha iyi hizmet veren konsept bir tesis haline getireceğiz.

  • Şimdiden Güzel ve Bol Adrenalinli Bir Tatil Dileriz.