OTEL VE AKTİVİTELERLE İLGİLİ ÖN DUYURU (04.06.2020)Katılımcılarımızdan son günlerde, otel ve aktivitelerde ne gibi tedbirler alacağımızla ilgili sorular gelmektedir. Bildiğiniz üzere açılış tarihimizi 4 Temmuz olarak güncelledik. Yetkili kurumlarımız da sürecin gidişatına göre tedbirleri sürekli güncellemektedirler. Bu çerçevede bizler de doğal olarak Sağlık ve Turizm Bakanlıklarımız ile yerel mülki idarenin açılış tarihimizdeki güncel tüm kural ve yönergelerine uygun olarak faaliyetlerimize başlayacağız. Bu anlamda tarih yakınlaşınca alınan tedbirleri de hem sitemizden, hem de sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağız.

Bununla birlikte program içeriklerindeki aktivitelerden herhangi birinin salgın sebebiyle yapılamayacağıyla ilgili kesinleşen bir durum yoktur. Bu anlamda görüşmelerimiz ve hazırlıklarımız devam etmektedir. Bu konuda da bir gelişme olduğunda sizlerle paylaşacağız. Bir kez daha ifade etmek gerekirse; şuanda programlardaki tüm aktivitelerin alınan tedbirlerle yapılabileceğini öngörüyoruz.

Son olarak indirim kampanyamızla ilgili sorulara da açıklık getirmek istiyoruz.

15 Haziran'a Nakit Ödemeye %10, KK veya Fifti fifti ödemeye %5 indirime ilave olarak;

- Herkes için ilave %10 indirim uygulanıyor. Bu indirimi de kayıt olurken "KORONA" kodunu yazarak elde edebiliyorsunuz.

- Sağlık Personeli iseniz ilave oranınız %10 değil, %15 olmaktadır. Bu indirim için de kayıt olurken "SAGLIKCI" kodunu yazmanız yeterli olacaktır. 

İLAVE İNDİRİM KAMPANYAMIZ BAŞLADI!  (26.05.2020)

SALGIN SÜRECİNDE EVDE KALIP YETERİNCE SIKILANLAR İÇİN MEVCUT İNDİRİMLERİMİZE EK OLARAK İLAVE İNDİRİM KAMPANYAMIZ BAŞLADI!

 

29 HAZİRAN'A KADAR GEÇERLİ OLAN AŞAĞIDAKİ KODLARI KULLANARAK İLAVE İNDİRİME SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

 

 

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

HERKES İÇİN GENEL KULLANIM

 

%10 İNDİRİM KODU

 

KORONA

 

 

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

SAĞLIK PERSONELİNE ÖZEL

 

%15 İNDİRİM KODU

 

SAGLIKCI

 

 

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

 

*  Kayıt olurken İNDİRİM KODU kısmına kodu yazmanız yeterli olacaktır. Büyük harfle ve Türkçe karakter kullanmadan yazmanız gerekmektedir.

 

* Aynı odada kayıt olanlardan birisinin Sağlık Personeli olması yeterlidir. SAGLIKCI koduyla kayıt olanların, işlemleri tamamlandıktan sonra kimlik veya belgelerini email ile bize göndermeleri gerekmektedir.

 

* TinyHouse'ların yapımı Mart ayı başında salgının başlaması ile birlikte durdurulmuştur. TinyHouse'lar yerine PEGASUS LODGE konaklama seçeneği aktif edilmiştir. Detaylı bilgiye ilgili programların Konaklama Konsept kısmından ulaşılabilir.

 

* 5 Haziran'da sona erecek 12.EKD süresi 15 Haziran'a uzatılmıştır. 12.EKD'nin mevcut indirimlerine ek olarak yukarıdaki indirim kodları kullanılabilir.

 

* İndirim Kodları 29 Haziran'a kadar geçerlidir.

 


 

COVİD19 SALGINI İLE İLGİLİ 2.DUYURUMUZ (22.05.2020)

 

Sevgili Haydi Kampa Katılımcılarımız;
 

İlk olarak 8 Nisanda yapmış olduğumuz duyurumuzda belirttiğimiz gibi 23 Mayısta sezonu açabilmeyi umduğumuzu sizlerle paylaşmıştık.  Malesef salgının seyri bu tarihte faaliyetlere başlamamızı mümkün kılmamıştır.  Şu anda hem ülkemizde, hem de yakın coğrafyamızda salgının hızı düşmüş ve kontrol altına alınacağı ile ilgili umutlar yeşermiştir. Ayrıca ilgili bakanlıklarımız ve kurumlarımızın kontrollü normale dönüş öngörüleri neticesinde Haziran ayında birçok işletmenin açılması planlanmaktadır.  Yine turizm ve ulaşım sektörlerinin de Haziran ayında peyderpey açılması beklenmektedir.

 

HAYDİ KAMPA programlarında yer alan aktivitelerin tamamının en erken Haziran sonu aktif hale geleceğini öngördüğümüzden sezon açılış tarihimizi  4 Temmuz 2020 olarak güncelliyoruz.

 

31 Mart 2020 tarihine kadar kayıtlı olan katılımcılarımız için 8 Nisan 2020 tarihli duyurumuzda bahsi geçen olanaklara ek olarak;

 

1.Dönem ile 11. Dönem arasında kayıtlı olan tüm katılımcılarımızdan 2020 sezonu içinde yapacakları periyot değişiklik taleplerinde ücret farkı alınmayacaktır.

 

Ø Şu ana kadar dönemini ileri bir tarihe erteletmemiş veya kaydını  açığa almamış  1.Dönem ile 11.Dönem arasında kayıtlı tüm katılımcılarımızın kayıtları otomatik olarak açığa alınmıştır. Katılımcılarımız email ile talepte bulunarak kayıtlarını 4 Temmuz veya sonrasına aldırabilirler.  (Açığa alma işlemi de bir nevi 2021'e erteleme şeklinde yapıldığı için; açığa alınmış bir kaydı tekrar 2021'e erteletilmesine gerek yoktur. Açığa alınan / 2021'e ertelenen bir kaydı email göndererek bu sezon içinde tekrar aktif hale getirebilirsiniz.)   Email adreslerimiz haydikampa2015@gmail.com  ve  bilgi@haydikampa.com

 

Ø Sezon açılış tarihinin belli olması ile birlikte çok yakında YENİ KATILIMCILARIMIZ için ilave indirim kampanyası başlayacaktır.  Ayrıca konaklama ve aktivitelerle ilgili değişiklikler/güncellemeler ile koronavirüs tedbirlerimizi içeren paylaşımlar da yine bu sayfadan ve sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır. Bizi takipte kalınız :)
 

Katılımcılarımıza göstermiş oldukları anlayış ve dayanışmadan ötürü bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

4 TEMMUZDA BULUŞMAK ÜZERE :)

 

Sağlıklı Günler Dileriz.

 

 

 


 

COVİD19 SALGINI İLE İLGİLİ DUYURUMUZ (08.04.2020)

Sevgili Haydi Kampa Katılımcılarımız;
 

Maalesef dünyada ve ülkemizde görülen Koranavirüs salgını şu sıralar neredeyse tüm gündemimizi meşgul etmektedir. Virüsten korunmak için yetkililerimizin uyarılarını dikkatle takip ediyor ve mümkün oldukça evde kalmaya özen gösteriyoruz. 

 

17 yıldır katılımcılarına birbirinden güzel anılar yaşatan Haydi Kampa Ailesi olarak bizler de bu süreci organizasyonumuz, personelimiz ve katılımcılarımız açısından en az hasarla atlatmanın gayreti içerisindeyiz.  Bu salgının ülkemizde görüldüğü ilk andan itibaren iletişimde olduğumuz katılımcılarımızın göstermiş oldukları anlayış ve dayanışmadan ötürü de kendilerine bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Aralık 2019’da yeni sezon Erken Rezervasyon Kampanyasını başlatırken “2020 Yenilikleri” sayfamızda duyurduğumuz heyecanımızı ve motivasyonumuzu kaybetmeden süreci takip ediyoruz.

 

Ancak ülkemizdeki vaka sayısı ve salgının gidişatına baktığımızda 19 Nisan’da sezonu açmamızın mümkün olmadığı görülmektedir. Bununla birlikte alınan tedbirlerle bu salgının Mayıs ayı başında kontrol altına alınmasını ümit ediyoruz.

 

Şu aşamada sezon açılış tarihi Ramazan Bayramı ve 6.dönemin başı olan 23 Mayıs 2020 tarihine alınmıştır.

 

Bu tarihe kadar programları olan ve şimdiye kadar tarih değişikliği yapmamış veya kaydını açığa almamış tüm katılımcılarımızın kayıtları da bizim tarafımızdan açığa alınacaktır.

 

Tüm bunlarla birlikte 31 Mart 2020 tarihine kadar kaydolmuş tüm katılımcılarımız aşağıdaki uygulamalardan faydalanabileceklerdir.

 

2020 sezon içinde yapılacak tarih değişikliklerinde farklı periyota geçilmesi halinde;

 

·      En Avantajlı Periyot Katılımcıları Süper Avantajlı Periyot ve Avantajlı Periyota ücretsiz geçebilecekler.

 

·      Süper Avantajlı Periyot Katılımcıları Avantajlı Periyota ücretsiz geçebilecekler.

 

·      Avantajlı Periyot Katılımcıları Normal Periyota ücretsiz geçebilecekler.

 

·      Normal Periyot Katılımcıları Yüksek Periyota ücretsiz geçebilecekler. *

 

* (Normal periyottan yüksek periyota geçen katılımcılar, direk yüksek periyot satın alan katılımcılara hediye edilen foto paketinden faydalanamazlar)

Ø Katılımcıların fark ödemeden geçiş yapabilecekleri yukarıdaki periyot değişiklikleri haricinde ise fark ödemesi çıkan değişikliklerde fark ücretsiz geçebilecekleri periyota göre hesaplanır. Örneğin En Avantajlı Periyottan, Normal Periyota geçmek isteyen bir katılımcı sadece Avantajlı Periyot ile Normal Periyot arasındaki farkı öder. Fark ödemelerini kampa geldiğinizde yapabilirsiniz.

 

Ø Sağlık Çalışanı olan tüm katılımcılarımız hangi periyotta olduğuna bakılmaksızın istediği periyoda ücretsiz geçebileceklerdir. (Bu imkandan faydalanabilmek için aynı odada kayıtlı 1 sağlık çalışanının olması yeterlidir)

 

Ø 8 Nisan Duyurusunda Yer Alan bu uygulamalar 2021 yılına ertelemelerde de aynen geçerli olacaktır. Katılımcılar bu sezon veya gelecek sezon kamp haklarını 3.bir kişiye de devredebilirler. Program/otel değişikliklerinde de yine sözleşme şartları geçerli olacaktır.

 

Ø Aralık 2019’da 2020 Erken Rezervasyon kampanyamıza başlarken Katılımcı Sözleşmemize yeni bir ekleme yaparak ertesi yıla ertelemelerde bir sınırlamaya gitmiştik. Artık bir katılımcı kamp hakkını en fazla iki yıl üst üste erteleyebilecektir. Yani 2020 sezonu için kaydolup kamp hakkını bir sonraki yıla erteleyen bir katılımcı kamp hakkını 2021 sezonunda da kullanamayıp tekrar 2022 yılına ertelerse kamp hakkını 2022’de kullanmak veya iade talep etmek durumunda olacaklardır.  

 

Bununla birlikte sözleşmemizin mücbir halleri kapsayan 8.maddesinde bahsi geçen takvimin de bu yeni eklenen erteleme ve iade süreleriyle paralel işlemesi kararlaştırılmıştır. Uygulamadaki tek farklılık 31 Mart 2020 tarihine kadar kaydolmuş ve kaydı açığa alınmış katılımcılar kamp haklarını 2022 yılına kadar kullanmazlar veya tekrar erteletmezseler bile iade haklarını kaybetmeyeceklerdir.

 

Ø Sözleşmemizin 15.maddesinde olası bir marjinal maliyet artışlarından Fifti Fifti ödeme yapan katılımcılarımız etkilenebilir denmektedir. Ancak 31 Mart 2020 tarihine kadar kaydolmuş ve Fifti Fifti ödeme yapan katılımcılarımız (sonraki yıllara erteleseler dahi) herhangi bir olası marjinal maliyet artışından etkilenmeyecek ve kalan ödemeleri değişmeyecektir.

 

Ø Tüm katılımcılarımızın dönemlerinin başlamasına 1 hafta kalaya kadar; Kayıtlarını Açığa Alma, Tarih Değişikliği, 3.Kişiye Devir ve 2021 Yılına Erteleme hakları bulunmaktadır. Tüm işlemlerin email ile yapılması gerekmektedir. Email adreslerimiz haydikampa2015@gmail.com  ve  bilgi@haydikampa.com

 

Haydi Kampa ailesi olarak bugünlerin biran önce bitmesini umut ediyor, sizlerle birlikte yaşayacağımız aktivite, eğlence ve adrenalin dolu günlerin gelmesini iple çekiyoruz.

 

Sağlıklı Günler Dileriz.