Yükleniyor...

2022 YENİLİKLERİ VE DUYURULAR


  • 2020 yılının Mart ayından itibaren ülkemizde de görülmeye başlanan Koranavirüs Pandemisine rağmen Haydi Kampa Organizasyonu zorlu şartlarda da olsa hem 2020 sezonunda; hem de 2021 sezonunda faaliyetlerine başarıyla devam etmiştir. Bu zorlu süreci katılımcılarının da desteğiyle aşmıştır. 2022 yazında pandeminin sona ereceği umudu taşıyoruz. Bununla birlikte bizler 19.yılımızda tüm tedbirleri alarak siz değerli katılımcılarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

  • 18 Aralık 2021 tarihinde Katılımcı Sözleşmesinde yapılan bir değişiklikle katılımcıların ertesi yıla erteleme opsiyonları kaldırılmıştır. Şayet katılımcı 2022 sezonu için satın aldığı bir programa gelemeyecekse döneminin başlamasına 1 hafta kalaya kadar email ile kamp hakkını iptal ederek iade talep edebilecek ve iadeler de Aralık ayının son haftası içinde yapılacaktır.

  • Haydi Kampa'nın bu sezon 1 Mayıs'ta başlaması ve 15 Ekim'de sona ermesi planlanmaktadır. Dalış kursları ve Tecrübe Dalış paketleri ise sezon başı ve sezon sonu dar bir süreçte gerçekleşecektir.

  • Fiziki şartlar ve operasyonel gereksinimler sebebiyle çocuklu ailelere yeterli hizmet verilemediği tespit edilmiştir. Bu sebeple 2022 sezonu itibariyle Fethiye Eko ve Mini Fethiye programına 14 yaş altı çocuk kabul edilemeyecektir. Ayrıca katılımcı sayısının düşük seyrettiği Mini Doğa Extreme Programı ise kaldırılmıştır.

  • Liste fiyatları Aralık 2021'de ortaya çıkan ve öngörülen maliyet artışlarına göre belirlenmiş olup, marjinal fiyat/maliyet istikrarsızlığı olması durumunda liste fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu değişiklikler Erken Rezervasyon döneminde ücretin tamamını nakit veya kredi kartıyla ödeyenleri etkilemez. Sadece Fifti Fifti ödeme seçeneğini tercih eden katılımcıların kalan ödemeleri, artış oranında artacaktır. Bu artış durumu fifti fifti ödeme yapan katılımcılara bildirilecek ve 7 gün içinde eski fiyattan kalan ödemeyi yapma (bakiyeyi kapatma) imkanı sağlanacaktır. Fifti fifti ödeme yapan katılımcı kendisine artış oranı bildirildikten itibaren 7 gün içinde kalan ödemesini arttışsız fiyattan ödeyebilir. Bildirime rağmen 7 gün içinde kalan ödeme yapılmazsa, kalan ödeme artış oranında arttırılarak kamp girişinde katılımcıdan tahsil edilir. Liste fiyatı değişiklikleri gerekli görülen her durumda yapılabilir.
  • Şimdiden Güzel ve Bol Adrenalinli Bir Tatil Dileriz.