Yükleniyor...

HAKKIMIZDA


Haydi Kampa Organizasyonu 2004 yılında ÜNİSİAD tarafından başlatılmış ve 2005 yılında Tursab’a bağlı bir Seyehat Acentası olan firmamıza geçerek 20 yıldır kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

İlk yıllarında sadece çadır konaklama seçeneği bulunan ve sadece üniversite öğrencilerine hitap eden Haydi Kampa Organizasyonu sonraki yıllarda hedef kitlesini geliştirerek doğa ve macera sporlarını seven büyük bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Haydi Kampa özgün bir fikir olarak ortaya çıkmıştır. Ülkemize has olan bu tatil konseptinin benzerleri sonradan çıkmış olsa da; Haydi Kampa ilk fikri bulan olması sebebiyle de bu alanda lider konumdadır. Haydi Kampa Organizasyonu özverili ekibinin desteği ve katılımcılarının teveccühü ile aktivite çeşitliliği, memnuniyet ve fiyat/performans olarak lider konumunu sürdürmeye devam etmektedir. Aslını yaşatmada katkısı olan tüm personel, hizmet sağlayıcı ve katılımcı dostlarımıza teşekkür ederiz.

Haydi Kampa bünyesinde işlettiği 1 konaklama tesisi, bir dalış okulu, 1 tekne, bir acenta ofisi ile çok sayıda araç ve gereç bulundurmaktadır. Güçlü alt yapısı ve tecrübeli kadrosuyla en iyiyi sunmak için çalışmaktadır.

Şirket Adı: Ünit Turizm Org Taş Gıda San Tic Ltd Şti

Acenta Adı: UNIWTA Seyahat Acentası

Adres: Ölüdeniz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Kafkas Sitesi No:49/Z1 Fethiye Muğla