MİNİ DALYAN
3 Gece, 4 Gün

15 - 55 YAŞ

Mini Dalyan programı ile hem Dalyan'nın eşsiz güzelliklerini tanıma fırsatı bulacak, hem de birbirinden güzel aktivitelerin heyecanını yaşayacaksınız. Mini Dalyan programları herhafta Pazar günü başlar, Çarşamba günü (a) sona erer ve Çarşamba günü başlar, Cumartesi günü (b) sona erer.

Programa Sunface Dalyan Hotel ev sahipliği yapacaktır.Sunface Dalyan Hotel
Yarım Pansiyon Plus
Sabah Kahvaltısı, Akşam Yemeği ve akşam yemekte alınan alkolsüz soft içeceklerPaket Program

PAZAR veya ÇARŞAMBA (1.Gün)

İztuzu Plajı
13:00'e kadar giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş günü Caretta Caretta'ların da yumurtalarını bıraktığı Dalyan'ın Dünyaca ünlü plajı Iztuzu plajında denizin ve doğanın tadını çıkararak programımıza başlıyoruz.

Brifing 21:00'de başlıyor.

Dalyan merkezden teknelerle gideceğimiz Iztuzu plajı programına katılabilmek için Pazar günü 13:00'e kadar otele giriş yapmanız gerekiyor. Akşam yemeği 19:00'da ve Brifing de 21:00'de başlıyor.

PAZARTESİ veya PERŞEMBE (2.Gün)

12 Adalar Tekne Turu
Tüm günlük bir aktivitedir.

Mavi turun önemli duraklarından biri olan ve aynı zamanda Göcek 12 Adalar olarak anılan takım adaların en güzellerinde yüzme molaları verecek ve teknemizin leziz ikramları eşliğinde tertemiz berrak denizin tadını çıkaracağız.

Tersane Adası, Kızıl Ada, Tavşan Adası, Yassıca Adası ve Akvaryum Koyu gibi birbirinden
güzel koylarda yüzme molaları verecek, tekne seyir halindeyken de müzik eşliğinde eğlencenin
tadını çıkaracağız. Öğle yemeğini teknede alıyoruz.


GECE: Dalyan Gece Eğlencesi

SALI veya CUMA (3.Gün)

Scuba Diving
Tüm günlük bir aktivitedir.

Fethiye'nin muhteşem su altı güzelliklerini keşfedecek ve tüplü dalışla ilgili temel bilgiler öğreneceksiniz. Öğle yemeğini teknede alıyoruz. Sualtı fotoğrafları ve videosu da bizden :)


Toplamda iki keşif dalışı yapılmakta ve max 5 mt derine inilmektedir. Bröveli olanlar
eğitmenlerle birlikte seviyelerine uygun derinlikte dalış yapabilirler.

GECE: Dalyan Gece Eğlencesi

ÇARŞAMBA veya CUMARTESİ(4.Gün)

Su Parkı
Yarım günlük bir aktivitedir.

Denizin üstündeki kaydırak, trombolin, tahtravelli, buzdağı gibi şişme su oyunlarından oluşan su parkımızda eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Bangwagon
1 seans

Yepyeni bir su sporu Bangwagon ile 4 kişi denizde oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Sonar
1 seans

Denizde açıldıktan sonra zıplayan ve müthiş adrenalin salgılatan son derece zevkli bir su sporudur.

BİLGİ:

 • Yukarıdaki tüm aktivite ve geziler, giriş ücretleri, konaklama, 3 öğün yemek (sabah, öğle, akşam), bazı aktivitelerdeki fotoğraf ve videolar, sigortalar ve KDV toplam ücrete dahildir.
 • Kampın ilk günü kayıt esnasında kayıt işlemleri için 10 TL alınır.
 • 3 öğün yemek pazar günü açık büfe akşam yemeği ile başlayıp, cumartesi öğle yemeği ile sona erer.
 • Aktivitelerde olası teknik problemlerden dolayı fotoğraf ve video çekimi yapılamaması, o aktivitenin eksik olarak yapıldığı anlamı taşımaz ve katılımcıya herhangi bir tazminat hakkı doğurmaz. Ancak Haydi Kampa Organizasyonu bu gibi durumların yaşanmaması için tüm tedbirleri alacak ve aksaklıkları minimumda tutacaktır.
 • Fotoğrafçımızın çektiği fotoğrafların yanı sıra rüzgar sörfü, su sporu ve dalışta çekilen fotoğraflar ve videolar da kamp ücretine dahildir. Sadece bazı aktivitelerdeki standart dışı çekimler (Gopro, Drone vb) kamp ücretine dahil değildir. Katılımcıların kendi usb belleklerine aktarım yapılmayacaktır. Kamp ücretine dahil olan fotoğraf ve videoları almak isteyen tüm katılımcılarımıza FLASH DISK (en az 16GB) ile verilecek tüm video ve fotoğraflar için 30 TL hizmet bedeli alınacaktır.
 • Cumartesi geceleri otelimiz müsait olduğundan, A dönemine katılanlar otele 1 gün erken girebilir ve B dönemine katılanlar ise 1 gün geç çıkabilirler. Cumartesi geceleri Haydi Kampa katılımcıları için özel indirimli Oda Kahvaltı fiyatı gecelik kişi başı 55 TL', Yarım Pansiyon 70 TL'dir. Erken giriş veya geç çıkış için kamp başlangıcından 2 gün önce sizi aradığımızda rezervasyon yapabilirsiniz.

Konaklama ve Konsept

SUNFACE DALYAN HOTEL S Belgeli


Konsept : YARIM PANSİYON PLUS


Yemek

07:30 - 10:00 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
19:00 - 21:00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)

İçecek

19:00 - 22:00 Restaurant Bar (Konsept dahilinde olan alkolsüz gazlı içecekler, maden suyu, ayran, çay ve neskafe)
* Su sebili olacaktır.
** Taze sıkılmış meyve suları ve türk kahvesi extradır.

Öğle yemekleri aktivitelerde alınacaktır.
Check In : 14:00, Check Out : 12:00

Konum

Sunface Dalyan Hotel, Dalyan merkezde, Dalyan kanallarına 250 mt mesafededir. Ortaca'ya 12 km, Dalaman Havaalanına ise 29 km uzaklıktadır.

Tesis

35 odası bulunan tesis tamamen organizasyonumuz için ayrılmıştır. 2015/2016 kışı ciddi bir tadilat ve personel yapılanmasına gitmektedir. Tesiste 1 yüzme havuzu (100 m2), 80 kişilik restaurant, havuz bar ve bahçe bulunmaktadır. Tesiste oyun bölümü, wireless internet ve jeneratör bulunmaktadır

Odalar

2'li, 3'lü ve 4'lü olmak üzere iki tipte odalar yer almaktadır.

A tipi Odalar

A Tipi odalarda, oda içinden banyoya erişilebilmektedir. A tipi odalar zemin ve birinci katlarda yer almaktadır. A tipi odaların, B tipi odalardan farkı, banyo kullanım şekli ve bazı oda ve banyo tefrişlerinin farklı olmasıdır. Bunlar dışında A tipi odalarla, B tipi odalar büyük oranda aynıdır. Tüm A tipi odalarda banyo (duşa kabin-klozet-banyo dolabı), frenchbed veya twin yataklar, split klima, elbise dolabı, makyaj masası, tv-uydu ve saç kuruta makinesi bulunmaktadır.

B tipi Odalar

B tipi odaların bir çoğu birinci kattaki ünitelerde bulunmaktadır. Her ünitenin girişi farklıdır ve her ünitede 2 oda ve 2 banyo bulunmaktadır. Bir başka deyişle B tipi odaların tamamının özel banyosu bulunmakla birlikte, bu banyolara ünite içinden erişilmektedir. Havuzun olduğu orta avluya bakan balkonlu B tipi odaların banyosu ünitenin girişinde, dış cepheye bakan B tipi odanın banyosu ise hemen yanındadır. Birinci katın dışında, çatı katında da B tipi odalar bulunmaktadır. B tipi odalarda her odanın kendi özel banyosu bulunmaktadır. Kesinlikle ortak banyo kullanımı söz konusu olmayıp, katılımcıların herkese açık bir koridordan banyoya erişimi de söz konusu değildir. Mimari yapı nedeniyle sadece 2 odanın kullandığı bir ünite içinden banyolara erişilmektedir. Bu durumda her üniteyi bir villaya benzetebilir, villa içinde de 2 oda ve bu 2 odanın herbirinin özel olarak kullandığı 2 banyo olduğunu düşünebiliriz. Tüm B tipi odalarda banyo (duşa kabin-klozet-lavabo), frenchbed veya twin yataklar, split klima, elbise dolabı, makyaj masası, tv-uydu, saç kuruta makinesi ve bazılarında balkon bulunmaktadır.

Tesiste odaların her gün periyodik temizliği yapılmakta, 3 günde bir çarşaf ve nevresimi değiştirilmektedir.

Fiyatlar ve Dönemler

Fiyatlar

Ödeme Bilgileri

Ödeme

Ödeme Opsiyonu : 2 İş Günü

Katılımcılar programlara kayıt yaptıktan sonra iki iş günü içerisinde katılım ücretini ödemek durumundadırlar.

Ödemenizi Nakit veya Kredi Kartıyla ödeyebilirsiniz. Kredi kartıyla taksit yapılan kartlar Maximum, Bonus, WorldCard ve Axcess'dir. Bu kartlarla kayıt olurken 3D güvenlikli direk ödeme sayfasından veya yine 3D güvenlikli Haydi Kampa Shop ile üye olarak taksit yapabilirsiniz.

Nakit Ödeme

Alıcı İsmi ÜNİT Turizm Org. Taş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti (EFT'lerde mutlaka bu isim eklenmelidir)

Banka Havalesi için hesap ve IBAN numaraları.

Garanti Galatasaray Şubesi


IBAN No: TR32 0006 2000 0680 0006 2979 18

Şube kodu: 068 Hesap No: 6297918


Yapıkredi Galatasaray Şubesi


IBAN No: TR09 0006 7010 0000 0080 6236 20

Hesap No: 80623620


Akbank Beyoğlu Şubesi


IBAN No: TR32 0004 6000 3988 8000 1225 50

Şube Kodu: 039 Hesap No: 0122550


İşbankası Taksim Şubesi


IBAN No: TR90 0006 4000 0011 0520 8069 09

Şube Kodu: 1052 Hesap No: 806909Alıcı İsmi ÜNİT Turizm Org. Taş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti (EFT'lerde mutlaka bu isim eklenmelidir)

** İnternet bankacılığı kullananlar küçük bir masraf ile (1-3 TL) EFT/Havale yapabilirler. İnternet bankacılığı kullanmayanlar yine para yatırılabilen ATM'lerden de (İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank veya Yapı Kredi ATM'lerinden) yine küçük bir bedel (3-5 TL) karşılığında havale yapabilirler. ATM üzerinden yapılan havalelerde mutlaka bildirim yapılması gereklidir.

Banka şubelerinden direk yapacağınız para gönderimlerinde yüksek tutarlarda masraf ödeyebileceğiniz için direk şubeden değil de, ya internet bankacılığı üzerinden ya da bankamatik üzerinden para gönderimi yapmanızı tavsiye ederiz.

*** Havale ve EFT'lerde Havale Bildirim Formu ile bilgi verilmesi işlemleri hızlandırmaktadır.

Havale Bildirim Formu


Kredi Kartıyla Ödeme

Kredi Kartıyla 2 şekilde ödeyebilirsiniz.

1.si kayıt olduktan sonra SSL korumalı ve 3D güvenlikli Direk Ödeme sayfasına girerek doğrudan kart bilgilerinizi girebilir ve taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Direk ödeme sonrası size herhangi bir onay maili gelmeyecektir. Ana Sayfadaki Katılımcı Sorgulama bölümünden kaydınızı sorgulayabilir ve kaydınızın onaylandığını görebilirsiniz.


2.si ise yine SSL korumalı ve 3D güvenlikli Haydi Kampa Shop'a bir defa üye olarak, kayıt olduğunuz tatil programını satın alabilirsiniz.


Önemli

Her iki sistemde aynı ödeme altyapısını kullandığı için, her ikisi de aynı derecede güvenlidir, her iki sistemde SSL korumalı sayfalarda, 3D güvenlikli olarak ödeme almaktadır.


 • Kredi kartı bilgileriniz sitemimizin hiçbir yerinde depolanmamaktadır. Kart bilgileri xml ile şifreli bir şekilde provizyon almak için bankanın sanal poslarına ulaşmakta ve bankadan gelen yanıt sitemize geri dönmektedir.
 • Bu aşamaların her birinde kart bilgileriniz şifrelenmekte ve hiçbir yere kaydedilmemektedir. İşlem yaptığınız bilgisayarın güvenli olduğuna emin olduğunuz sürece, sitemiz üzerinden Kredi Kartıyla yapacağınız ödemelerin %100 güvenli olduğuna da emin olabilirsiniz
 • Not: Faturalarınız kamp bitiminde kesilecektir. Fatura bilgilerinizi kampa geldiğinizde yetkililere bildirebilirsiniz

  Erken Rezervasyon

  Erken Rezervasyon Dönemleri

  HAYDİ KAMPA PROGRAMLARINA

  KAYIT

  Ulaşım ve Transfer

  Dalyan, Fethiye ve Narlı lokasyonlarına olan kara, hava ve özel araç ulaşımları ve transfer bilgilerini içermektedir.

  Devamı için tıklayınız

  Katılım Koşulları ve Kurallar

  Kamp programlarına katılım için gereken şartlar ve kamp esnasında uyulacak kurallar hakkında detaylı bilgi vermektedir.

  Devamı için tıklayınız

  KATILIM SÖZLEŞMESİ

  Katılımcıların, organizasyona kayıt yaparken okuyup kabul ettikleri sözleşmenin tamamı ve en güncel haline buradan erişebilirsiniz.

  Devamı için tıklayınız