WINDSURF KURSU
3 Gece, 4 Gün

18 - 45 Yaş

Windsurf denge ve beden kontrolünün odak noktası olduğu bir sporudur. Bilindiğinin aksine kas gücüyle yapılan bir spor değildir. Yediden yetmişe yüzme bilen herkes tarafından yapılabilinir. (ancak sistemimiz gereği biz 14 yaş ve üzeri kursiyer kabul ediyoruz) Windsurf ilk olarak 1968'te ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yapılmaya başlanmış ve günümüze kadar gelişerek gelmiştir. Ülkemizin rüzgar alan birçok kıyı şeridinde yapılabilmektedir.

Windsurf kendi kendine öğrenilmesi çok zor bir spor dalıdır. Ekipman ve doğru tekniklerin bir eğitmen tarafından öğretilmesi, bu sporda sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmeniz için çok önemlidir. Yanlış öğrenilen bir hamle ileride reflekse dönüşebilir ve ileri aşamalarda düzeltme konusunda sizi zorlayabilir. Windsurf yaparken dengenin iyi kurulması ile iyi bir performansa erişmek mümkündür. Bu dengenin temelinde tabiatın aerodinamik ve hidrodinamik esasları yatmaktadır. Havanın ve suyun yapısal ilişkisini ve bu ilişkiyi oluşturan temel teorileri öğrenmek hayatta karşılaştığımız olaylara karşı bakış açımızın ve doğal refleksimizin gelişimine de katkıda bulunacaktır.

Katılım yaş aralığı 7-55 yaştır.

Program'a Dalyan Sunface Hotel ev sahipliği yapacaktır. Eğitimler Günlüklü susporları merkezimizde verilmektedir.


Sunface Dalyan Hotel
Yarım Pansiyon Plus
Sabah Kahvaltısı, Akşam Yemeği ve akşam yemekte alınan alkolsüz soft içecekler
Paket Program

BEGINNER EGITIMI
3 Gün - 10 Saat

Başlangıç eğitimi olarak da anılan 'Beginner Kursu' ile, Windsurf sporu ile ilk defa tanışacakların bu sporu başlangıç seviyesinde icra edebilecek seviyeye gelmeleri hedeflenmektedir. Bu eğitimden sonuç alınabilmesi her eğitimde olduğu gibi öğrenciye bağlı olmasına rağmen, biraz gayret ve istekle birçok kişi sonuç alabilmektedir.

Kursiyerlerin bu sporu yapabilecek düzeyde sağlıklı olması ve yüzme bilmesi yeterlidir. 7 yaş üstü, sağlıklı ve yüzme bilen herkes kurslarımıza katılabilir. Beginner Kursunun, 1 günlük Temel eğitimden farkı, teorik ve pratik eğitim süresinin çok daha uzun olması, ilerleme ile birlikte öğretilecek temel hareketler ve teknikler, en önemlisi ise pratik olanığının çok daha uzun olmasıdır ki; gelişim için pratik çalışma çok önemlidir. 1 günlük Temel Eğitim daha çok tanışma ve deneme mahiyetindedir. Eğitimler sonucu herhangi bir kurumun belgesi veya sertifika verilmemektedir.

Beginner Eğitim Programı

 • Windsurf Malzemeleri
 • Parkur ve Rüzgar Bilgisi
 • Denge ve Koordinasyon
 • Simulatörde Öğretim
 • Yelken Çekme
 • Rüzgar Altı ve Üstü Dönüşler
 • Geçiş Üstünlükleri
 • Beachstart
 • Eğitimler sonrası eğitmen gözetiminde pratik çalışma için ekipman kullanımı ücretsizdir

  Kursa Dahil Olanlar

 • Teorik ve Pratik eğitimler
 • Ekipman Kullanımı
 • 3 gece YP Konaklama
 • Plaj - Otel transferleri
 • Öğle Yemekleri (3 gün)
 • KDV

  Kursa Dahil Olmayanlar

 • Dalyan'a Ulaşım
 • Plaj ve otelde alınacak içecekler
 • Extra harcamalar
 • Tsort - Şapka ve hediyelikler.
 • PAZAR veya ÇARŞAMBA (1.Gün)

  İztuzu Plajı
  13:00'e kadar giriş yapmanız gerkmektedir.

  Giriş günü Caretta Caretta'ların da yumurtalarını bıraktığı Dalyan'ın Dünyaca ünlü plajı
  Iztuzu plajında denizin ve doğanın tadını çıkararak programımıza başlıyoruz.

  PAZARTESİ veya PERŞEMBE (2.Gün)

  Windsurf Beginner Egitimi
  Tüm günlük bir aktivitedir.

  Bugün Windsurf ile tanışacak ve gün boyu alacağınız eğitimle birçoğunuz gün sonunda
  hiç yardım almadan deniz üstünde boardlarla ilerleyebileceksiniz.

  SALI veya CUMA (3.Gün)

  Windsurf Beginner Egitimi
  Tüm günlük bir aktivitedir.

  İkinci gün pratiğiniz daha da artacak ve çok rahat bir şekilde belirli bir mesafe gidip
  gelebileceksiniz.

  ÇARŞAMBA veya CUMARTESİ (4.Gün)

  Windsurf Beginner Egitimi
  Tüm günlük bir aktivitedir.

  Üçüncü ve son gün beginner eğitimi kampsamında dönüşleriniz ve
  yelken kontrolünüz daha da artacak.

  BİLGİ:

  • Kampın ilk günü kayıt esnasında kayıt işlemleri için 10 TL alınır.
  • 3 öğün yemek 1.Gün günü açık büfe akşam yemeği ile başlayıp, 4.Gün öğle yemeği ile sona erer.
  • Cumartesi geceleri otelimiz müsait olduğundan, A dönemine katılanlar otele 1 gün erken girebilir ve B dönemine katılanlar ise 1 gün geç çıkabilirler. Cumartesi geceleri Haydi Kampa katılımcıları için özel indirimli Oda Kahvaltı fiyatı gecelik kişi başı 60 TL'dir. Erken giriş veya geç çıkış için kamp başlangıcından 2 gün önce sizi aradığımızda rezervasyon yapabilirsiniz.

  Konaklama ve Konsept

  SUNFACE DALYAN HOTEL S Belgeli


  Konsept : YARIM PANSİYON PLUS


  Yemek

  07:30 - 10:00 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
  19:00 - 21:00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)

  İçecek

  19:00 - 22:00 Restaurant Bar (Konsept dahilinde olan alkolsüz gazlı içecekler, maden suyu, ayran, çay ve neskafe)
  * Su sebili olacaktır.
  ** Taze sıkılmış meyve suları ve türk kahvesi extradır.

  Öğle yemekleri aktivitelerde alınacaktır.
  Check In : 14:00, Check Out : 12:00

  Konum

  Sunface Dalyan Hotel, Dalyan merkezde, Dalyan kanallarına 250 mt mesafededir. Ortaca'ya 12 km, Dalaman Havaalanına ise 29 km uzaklıktadır.

  Tesis

  35 odası bulunan tesis tamamen organizasyonumuz için ayrılmıştır. 2015/2016 kışı ciddi bir tadilat ve personel yapılanmasına gitmektedir. Tesiste 1 yüzme havuzu (100 m2), 80 kişilik restaurant, havuz bar ve bahçe bulunmaktadır. Tesiste oyun bölümü, wireless internet ve jeneratör bulunmaktadır

  Odalar

  2'li, 3'lü ve 4'lü olmak üzere iki tipte odalar yer almaktadır.

  A tipi Odalar

  A Tipi odalarda, oda içinden banyoya erişilebilmektedir. A tipi odalar zemin ve birinci katlarda yer almaktadır. A tipi odaların, B tipi odalardan farkı, banyo kullanım şekli ve bazı oda ve banyo tefrişlerinin farklı olmasıdır. Bunlar dışında A tipi odalarla, B tipi odalar büyük oranda aynıdır. Tüm A tipi odalarda banyo (duşa kabin-klozet-banyo dolabı), frenchbed veya twin yataklar, split klima, elbise dolabı, makyaj masası, tv-uydu ve saç kuruta makinesi bulunmaktadır.

  B tipi Odalar

  B tipi odaların bir çoğu birinci kattaki ünitelerde bulunmaktadır. Her ünitenin girişi farklıdır ve her ünitede 2 oda ve 2 banyo bulunmaktadır. Bir başka deyişle B tipi odaların tamamının özel banyosu bulunmakla birlikte, bu banyolara ünite içinden erişilmektedir. Havuzun olduğu orta avluya bakan balkonlu B tipi odaların banyosu ünitenin girişinde, dış cepheye bakan B tipi odanın banyosu ise hemen yanındadır. Birinci katın dışında, çatı katında da B tipi odalar bulunmaktadır. B tipi odalarda her odanın kendi özel banyosu bulunmaktadır. Kesinlikle ortak banyo kullanımı söz konusu olmayıp, katılımcıların herkese açık bir koridordan banyoya erişimi de söz konusu değildir. Mimari yapı nedeniyle sadece 2 odanın kullandığı bir ünite içinden banyolara erişilmektedir. Bu durumda her üniteyi bir villaya benzetebilir, villa içinde de 2 oda ve bu 2 odanın herbirinin özel olarak kullandığı 2 banyo olduğunu düşünebiliriz. Tüm B tipi odalarda banyo (duşa kabin-klozet-lavabo), frenchbed veya twin yataklar, split klima, elbise dolabı, makyaj masası, tv-uydu, saç kuruta makinesi ve bazılarında balkon bulunmaktadır.

  Tesiste odaların her gün periyodik temizliği yapılmakta, 3 günde bir çarşaf ve nevresimi değiştirilmektedir.

  Fiyatlar ve Dönemler

  Fiyatlar

  Ödeme Bilgileri

  Ödeme

  Ödeme Opsiyonu : 2 İş Günü

  Katılımcılar programlara kayıt yaptıktan sonra iki iş günü içerisinde katılım ücretini ödemek durumundadırlar.

  Ödemenizi Nakit veya Kredi Kartıyla ödeyebilirsiniz. Kredi kartıyla taksit yapılan kartlar Maximum, Bonus, WorldCard ve Axcess'dir. Bu kartlarla kayıt olurken 3D güvenlikli direk ödeme sayfasından veya yine 3D güvenlikli Haydi Kampa Shop ile üye olarak taksit yapabilirsiniz.

  Nakit Ödeme

  Banka Havalesi için hesap ve IBAN numaraları.

  Alıcı İsmi ÜNİT Turizm Org. Taş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti (EFT'lerde mutlaka bu isim eklenmelidir)

  Garanti Bankası Fethiye Şubesi


  IBAN No: TR67 0006 2000 0650 0006 2936 17

  Şube kodu: 065 Hesap No: 6293617


  Yapıkredi Fethiye Likya Şubesi


  IBAN No: TR09 0006 7010 0000 0080 6236 20

  Hesap No: 80623620


  Akbank Likya Şubesi


  IBAN No: TR16 0004 6006 1988 8000 1225 50

  Şube Kodu: 0619 Hesap No: 0122550


  İşbankası Taksim Şubesi


  IBAN No: TR90 0006 4000 0011 0520 8069 09

  Şube Kodu: 1052 Hesap No: 806909  Alıcı İsmi ÜNİT Turizm Org. Taş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti (EFT'lerde mutlaka bu isim eklenmelidir)

  ** İnternet bankacılığı kullananlar küçük bir masraf ile (1-3 TL) EFT/Havale yapabilirler. İnternet bankacılığı kullanmayanlar yine para yatırılabilen ATM'lerden de (İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank veya Yapı Kredi ATM'lerinden) yine küçük bir bedel (3-5 TL) karşılığında havale yapabilirler. ATM üzerinden yapılan havalelerde mutlaka bildirim yapılması gereklidir.

  Banka şubelerinden direk yapacağınız para gönderimlerinde yüksek tutarlarda masraf ödeyebileceğiniz için direk şubeden değil de, ya internet bankacılığı üzerinden ya da bankamatik üzerinden para gönderimi yapmanızı tavsiye ederiz.

  *** Havale ve EFT'lerde Havale Bildirim Formu ile bilgi verilmesi işlemleri hızlandırmaktadır.

  Havale Bildirim Formu


  Kredi Kartıyla Ödeme

  Kredi Kartıyla 2 şekilde ödeyebilirsiniz.

  1.si kayıt olduktan sonra SSL korumalı ve 3D güvenlikli Direk Ödeme sayfasına girerek doğrudan kart bilgilerinizi girebilir ve taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Direk ödeme sonrası size herhangi bir onay maili gelmeyecektir. Ana Sayfadaki Katılımcı Sorgulama bölümünden kaydınızı sorgulayabilir ve kaydınızın onaylandığını görebilirsiniz.


  2.si ise yine SSL korumalı ve 3D güvenlikli Haydi Kampa Shop'a bir defa üye olarak, kayıt olduğunuz tatil programını satın alabilirsiniz.


  Önemli

  Her iki sistemde aynı ödeme altyapısını kullandığı için, her ikisi de aynı derecede güvenlidir, her iki sistemde SSL korumalı sayfalarda, 3D güvenlikli olarak ödeme almaktadır.


 • Kredi kartı bilgileriniz sitemimizin hiçbir yerinde depolanmamaktadır. Kart bilgileri xml ile şifreli bir şekilde provizyon almak için bankanın sanal poslarına ulaşmakta ve bankadan gelen yanıt sitemize geri dönmektedir.
 • Bu aşamaların her birinde kart bilgileriniz şifrelenmekte ve hiçbir yere kaydedilmemektedir. İşlem yaptığınız bilgisayarın güvenli olduğuna emin olduğunuz sürece, sitemiz üzerinden Kredi Kartıyla yapacağınız ödemelerin %100 güvenli olduğuna da emin olabilirsiniz
 • Not: Faturalarınız kamp bitiminde kesilecektir. Fatura bilgilerinizi kampa geldiğinizde yetkililere bildirebilirsiniz

  Erken Rezervasyon

  Erken Rezervasyon Dönemleri


  HAYDİ KAMPA PROGRAMLARINA

  KAYIT

  Ulaşım ve Transfer

  Dalyan, Fethiye ve Narlı lokasyonlarına olan kara, hava ve özel araç ulaşımları ve transfer bilgilerini içermektedir.

  Devamı için tıklayınız

  Katılım Koşulları ve Kurallar

  Kamp programlarına katılım için gereken şartlar ve kamp esnasında uyulacak kurallar hakkında detaylı bilgi vermektedir.

  Devamı için tıklayınız

  KATILIM SÖZLEŞMESİ

  Katılımcıların, organizasyona kayıt yaparken okuyup kabul ettikleri sözleşmenin tamamı ve en güncel haline buradan erişebilirsiniz.

  Devamı için tıklayınız